Заміни

Заміна занять

15.11.2019р. (пятниця, чисельник)

 Групи Ро-21, Ра-31, Ра-32 – практика

Розклад дзвінків

830 – 930

940 – 1040

1050 – 1150

1200 – 1300

За Худецького М.

I пара 4-Т хл. – електромонт. роб. – Заник В.В.

II пара Рп-11 – захист Вітчизни – Лазарук І.

 За Салату О.

I пара Ро-31 – ЛНС – Фірманюк О.

За Красну В.

1п. 2Т – ЗПМ – Бельбас Н.

II пара М-22 – психологія – Лебедевич Е.

III пара М-21 – психологія – Лебедевич Е.

4-ті пари

3-Т – ДУМ – Ілюк Б., Романюк М.

4-Т – ЗПМ –Бельбас Н.

М-12 – фізика – Василюк У.

М-13 – ТКМ – Лаврук Д.

М-21 – ТРБР – Лебедевич Е.

М-22 – ТПЇ – Левицька Н.

М-23 – соціологія – Івасютин М.

Кабінети:

I пара 4-Т – Заник В. – 36

I пара Ра-22 – Романюк Я. – 44

II пара 4-Т – Лаврук Д. – 31

III пара м-13 – Лаврук Д.- 31

IV пара М-13 – Лаврук Д. – 31

I пара Ро-31 – Фірманюк О. – 12

II пара 2-Т – Василюк У. – 36

IV пара М-12 – Василюк У. – 20

I пара 1-Т – Томчук Л. – 28

II пара Рп-21 – Томчук Л. – 28

IV пара Ра-22 – Томчук Л. – 28

 

Заміна занять

18.11.2019р. ( понеділок, знаменник)

Групи Ро-21 – практика

За Худецького М.

I пара 4-Т хл. – основи стандартизації – Лаврук Д.

III пара Ра-11 – матеріалознавство – Кобилянський В.

За Івасютина М., Салату О.

II пара Рк-31 – біологія – Романюк Я.

За Кобилянського В.

III пара М-23 – психологія – Лебедевич Е.

4-ті пари

М-12 – інжен. та комп. графіка – Захарук

М-21 – психологія – Лебедевич Е.

М-22 – економ. теорія – Красна В.

М-23 – теорем. механ. – Кобилянський В.

М-13 – інформатика – Мельник І.

Кабінети:

I пара Ра-12 – Томич М. – 11

II пара 1-Т – Томич М. – 11

III пара Рп-21 – Томич М. – 11

Ш пара Ра-31 – Мельничук І. – 30

III пара Ра-32 – Мельничук І. – 30

I пара Рп-31 – Соник Л. – 21

III пара Рк-31 – Соник Л. – 21

IV пара Ра-21 –  Соник Л. – 21

II пара 4-Т – Мороз О. – 35

III пара 3-Т д. – Романюк Я.

II пара Ра-31 – Фірманюк О.

I пара Ра-11 – Красна В. – 20

II пара М-23 – Красна В. – 20

IV пара М-22 – Красна В. – 20

I пара 4-Т хл. – Лаврук Д. – 12