Засідання педагогічної ради
24 грудня відбулося планове засідання педагогічної ради коледжу.
На початку засідання директор коледжу Вінтоняк М.В. запропонував внести зміни в порядок денний роботи педагогічної ради, а саме – виключити з нього питання про затвердження Умов прийому на навчання в заклади ФПО у 2022р. та перенести його на наступне засідання, оскільки Наказ про Умови прийому ще не завершив процедуру державної реєстрації.
Про стан висвітлення інформації на офіційному веб-сайті коледжу згідно ліцензійно-акредитаційних вимог доповідала завідувач методичного кабінету Кушляк О.Б. Доповідач акцентувала увагу на процедурі акредитації освітніх програм; поділилася інформацією про онлайн-семінар, організований Державною службою якості освіти з питань акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти; проаналізувала документальне підтвердження висновків та оцінок АК, яке обов’язково має бути висвітлене на сайті коледжу.
Практичний психолог Щавінський І.Я. проінформував присутніх про психологічні аспекти адаптації першокурсників до навчання, оскільки в першому семестрі проводив серед них анкетування по адаптації до нових освітніх умов. Ігор Ярославович наголосив на труднощах, з якими стикаються першокурсники, проаналізував причини таких труднощів та дав рекомендації педагогам, як допомогти учням та студентам комфортно почуватися у новому середовищі.
Також члени педагогічної ради розглянули клопотання про визнання Сертифікатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за дистанційними технологіями, перезатвердили ряд Положень у зв’язку із зміною назви закладу та затвердили нові.
![](http://kipt.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-05-091e549e58ca8cc2e2b02a2fb219b0291c9f9e7fb6ece70de52fee218766c041_f53398c6f50b70a9-768x1024.jpg)
![](http://kipt.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-0a-eba500c96ed473d2fd67fa8c8d5427f9285f301be83d4b2f058a804cbd8354a4_53695eaa768cea12-461x1024.jpg)